Четвер
28.01.2021
12:45
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Art-time - твори разом з нами
Головна Реєстрація Вхід
"Почерк" в'язальниці »

Меню сайту

  ГОЛОВНА СТОРІНКА

  В'ЯЗАННЯ ГАЧКОМ

  ВИШИВКА:

  ПРОГРАМИ ДЛЯ ВИШИВКИ

  ЦІКАВЕ У СВІТІ РУКОДІЛЛЯ

  ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  ФОРУМ

  МОЇ РОБОТИ 2013

  ВИСТАВКА РОБІТ
  Наше опитування
  Якої інформації Ви бажаєте більше отримувати?
  Всього відповідей: 2698

  "Почерк" в'язальниці
     З вив'язуванням першого ж стовпчика почніть відпрацьовувати свій "почерк". "Почерк" визначають висота стовпчика і величина його вершини (петельки). По висоті будь-якого стовпчика розташовується його ніжка, а закінчується стовпчик петлею - вершиною. Вона накриває його, розташовуючи по горизонталі і йдучи вправо від ніжки. Вив'язуючи стовпчик з накидом, Ви робите накид, вводите гачок у петлю основи, підхоплюєте робочу нитку і протягуєте її. Цю петлю потрібно добре відтягнути вгору - саме вона визначає висоту стовпчика, що вив'язується. При роботі з пряжею середньої товщини (гачок № 2-3) висота повинна бути близько 1 см. Низький "почерк" не дозволяє зв'язати виріб швидкий, тому що кількість рядів роботи з висоти деталі збільшується. Занадто високі стовпчики виглядають неакуратно. 

     У першому випадку можна виправити "почерк", додатково пров'язуючи витягнуту через петлю ланцюжка, як петлю ланцюжка (неначебто закріпити петлею витягнуту петлю на ланцюжку попереднього ряду), а вже потім виконати відповідний стовпчик. Я в'яжу всі стовпчики з накидами у виробах з льону, бавовни, синтетики в легких виробах саме так, - і полотно виходить більш акуратним , а серветки - більш витонченими й ажурними. 

     Петля вершини повинна бути невеликою. Для цього не можна допускати розтягування робочої петлі, що знаходиться на гачку, у момент початку роботи зі стовпчиком, тому що саме ця петля після останнього скидання (пров'язування) ниток "закриє" стовпчик - стане його вершиною. При виконанні рухів, що випереджують останнє скидання петель, робоча петля може розтягнутись. Тому в процесі вив'язування стовпчиків її потрібно постійно притискати до стержня гачка середнім пальцем правої руки, звільняючи тільки на завершальній операції. 

     Якщо петлі виходять вільними, то рекомендую робочу нитку двічі обмотати навколо середнього або безіменного пальця, як буде зручно для вас - полотно вийде щільнішим.

  Форма входу

  Пошук

  Друзі сайту

  Copyright MyCorp © 2021