Четвер
28.01.2021
11:42
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Art-time - твори разом з нами
Головна Реєстрація Вхід
Опис способів в'язання основних елементів »

Меню сайту

  ГОЛОВНА СТОРІНКА

  В'ЯЗАННЯ ГАЧКОМ

  ВИШИВКА:

  ПРОГРАМИ ДЛЯ ВИШИВКИ

  ЦІКАВЕ У СВІТІ РУКОДІЛЛЯ

  ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  ФОРУМ

  МОЇ РОБОТИ 2013

  ВИСТАВКА РОБІТ
  Наше опитування
  Якої інформації Ви бажаєте більше отримувати?
  Всього відповідей: 2698

  Опис способів в'язання основних елементів
     № 1. НАПІВСТОВПЧИК (подвійна петля)

     Гачок вводять у третю петлю ланцюжка, захоплюють нитку і протягують її відразу через петлю ланцюжка і петлю на гачку. Виходить напівстовпчик (подвійна петля). Напівстовпчиком користуються при замиканні кола ланцюжка повітряних петель, пров'язуючи разом першу петлю з кінця ланцюжка й останню, а при круговому в'язанні виробів для з'єднання наприкінці кола останньої петлі на гачку з першою і другою петлею підйому, а також на початку ряду при зменшенні візерунку стовпчиків без накиду.

     № 2. СТОВПЧИК БЕЗ НАКИДУ (ст.б/н) 

     Для зразка в'яжуть 10 повітряних петель. 

     1р. - 1 петля підйому; гачок вводять у третю петлю ланцюжка під дві нитки коси, підхоплюють нитку і протягують через петлю ланцюжка. На гачку дві петлі. Знову підхоплюють нитку і протягують через дві петлі. Усі наступні стовпчики ряду в'яжуть так само. Усі ряди зразка в'яжуть як перший . 

     Кожен ряд, зв'язаний гачком, утворить по верхньому краю косу. Коса складається з двох половинок напівпетель. Одна, зовнішня або задня, лежить назовні від людини, що в'яже, друга - внутрішня або передня, - до людини, що в'яже. Від того, яку напівпетлю нижнього ряду підхоплюють на гачок, залежать комбінації візерунків.

     Увага: Відлік петель і стовпчиків ведеться від гачка ліворуч, а після ланцюжка - від його основи. 

     № 3. МІЦНИЙ СТОВПЧИК (напівстовпчик з накидом)

     Для зразка в'яжуть 10 повітряних петель. 

     1р. - 2 петлі підйому, на гачок накидають нитку (накид) і вводять його в четверту петлю основи, підхоплюють нитку від клубка і протягують через петлю ланцюжка. На гачку три петлі. Знову підхоплюють нитку і протягують через три петлі. Виходить напівстовпчик з накидом. Усі наступні стовпчики в'яжуть так само. Усі ряди в'яжуть як перший. 

     Напівстовпчики з накидом найчастіше використовуються у візерунках круглих форм, а також для утворення країв виробів. 

     № 4. СТОВПЧИК З ОДНИМ НАКИДОМ 

     Для зразка в'яжуть 14 повітряних петель. 

     1р. - дві петлі підйому, роблять накид, гачок вводять у четверту петлю основи, підхоплюють нитку і протягують її через петлю ланцюжка. На гачку три петлі. Їх пров'язують у два прийоми: підхоплюють нитку і пров'язують дві петлі. На гачку залишаються ще дві петлі. Знову підхоплюють нитку клубка і пров'язують їх. Утвориться стовпчик з накидом. Усі наступні стовпчики в'яжуть також у кожну петлю ланцюжка. 

     Усі наступні стовпчики в'яжуть, як перший ряд. Стовпчики з одним накидом можуть складати самостійний візерунок. 

     № 5. СТОВПЧИК ІЗ ДВОМА НАКИДАМИ

     Для зразка в'яжуть 14 повітряних петель. 

     1р. - три петлі підйому, роблять два накиди і вводять гачок у п'яту петлю ланцюжка з кінця, підхоплюють нитку і протягують її через петлю ланцюжка. На гачку чотири петлі. Ці петлі пров'язують у три прийоми по дві петлі (аналогічно стовпчикові з накидом). Вийшов перший стовпчик із двома накидами. Усі наступні стовпчики в'яжуть у кожну петлю ланцюжка, як перший.

     № 6. СТОВПЧИК ІЗ ТРЬОМА НАКИДАМИ 

     Кожен ряд починають з чотирьох петель підйому. В'яжуть ці стовпчики подібно стовпчикам із двома накидами, тільки замість двох накидів роблять на гачок три накиди, а потім по черзі пров'язують по дві петлі.
  Форма входу

  Пошук

  Друзі сайту

  Copyright MyCorp © 2021