Четвер
28.01.2021
10:32
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Art-time - твори разом з нами
Головна Реєстрація Вхід
Другий та наступні рядки »

Меню сайту

  ГОЛОВНА СТОРІНКА

  В'ЯЗАННЯ ГАЧКОМ

  ВИШИВКА:

  ПРОГРАМИ ДЛЯ ВИШИВКИ

  ЦІКАВЕ У СВІТІ РУКОДІЛЛЯ

  ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  ФОРУМ

  МОЇ РОБОТИ 2013

  ВИСТАВКА РОБІТ
  Наше опитування
  Якої інформації Ви бажаєте більше отримувати?
  Всього відповідей: 2698

  Другий та наступні рядки
     Другий ряд, як і всі наступні, також починається з петель підйому. У записі схеми вони розташовані на початку ряду. Петлі підйому в схемах візерунків для прямого в'язання гачком показують висоту рядів і розташування з лицьової і виворотної сторони або тільки з однієї сторони. Непарні ряди схеми "зчитуйте" справа наліво і в'яжіть в тому ж напрямку. Парні ряди "зчитуйте" зліва направо, а в'яжіть, як і непарні - справа наліво. Для цього, пров'язавши черговий ряд, роботу потрібно повернути виворітною стороною до себе. Це в'язання поворотними рядами.
     Біля другого ряду на схемі стоїть квадратна дужка, що означає рапорт по вертикалі. Тому, усі ряди потрібно в'язати однаково. 

     Чому не можна вважати повторюваний перший ряд роботи, адже він також пров'язаний стовпчиком з накидом? 

     У першому ряді при вив'язуванні стовпчиків гачок вводять у складальний ланцюжок, тому перший ряд запису у всіх схемах не входить у рапорт. Спосіб вколювання гачка в другому ряді - у вершини стовпчиків попереднього ряду - повторюється і далі. Саме тому другий ряд і є повторюваною частиною візерунка - рапортом по вертикалі. Запис схеми можна було закінчити другим рядом. 

     Коли вив'язувати петлі підйому чергового ряду - до або після повороту готової частини роботи? 

     Це не має принципового значення. Головне: завершуючи другий і наступні ряди, останній стовпчик прикріплюйте, вколюючи гачок у верхню з петель підйому, повернувши її лицьовою стороною до себе і захоплюючи 2 часточки цієї петлі, як і при роботі з набірним ланцюжком.

     Я звикла в'язати петлі підйому після повороту полотна, тому що вважаю , що вони відносяться до нового ряду, замінюючи в ньому перший стовпчик. Ланцюжок з петель підйому ляже по краю більш акуратно, якщо поворот в'язання на 180° виконувати рухом полотна вниз (можливий ще аналогічний рух вгору, але в цьому випадку край набагато гірший).

     Перший стовпчик полотна (після петель підйому) в'яжіть, вколюючи гачок у вершину другого від краю стовпчика попереднього ряду. Не можна вколювати і виколювати стовпчики над крайнім стовпчиком попереднього ряду: на початку кожного ряду по краю розташовуються петлі підйому. Зверніть увагу: після повороту в'язання вершини стовпчиків попереднього ряду розташовуються ліворуч від "ніжок". Якщо цей зразок у вас розширюється, виходить, що після петель підйому ви в'язали перший стовпчик полотна, вколюючи гачок у крайній стовпчик попереднього ряду. 

     Починаючи з цього стовпчика, і далі по полотнині гачок вводите під обидві нитки - часточки петлі, що утворить вершину стовпчика. Рух гачка перпендикулярно площині полотна. Це класичний прийом приєднання будь-яких стовпчиків. Всі інші способи при словесному описі обмовляються окремо, а в схемах під знаками стовпчиків стоять додаткові значки. 

     Наприкінці ряду після останнього стовпчика полотна не забудьте зв'язати крайній стовпчик з накидом, інакше полотнина почне звужуватися. Приєднуйте крайній стовпчик до верхньої з петель підйому способом, описаним раніше.
  Форма входу

  Пошук

  Друзі сайту

  Copyright MyCorp © 2021