Вівторок
18.12.2018
23:20
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Art-time - твори разом з нами
Головна Реєстрація Вхід
Простий та болгарський хрестик »

Меню сайту

  ГОЛОВНА СТОРІНКА

  В'ЯЗАННЯ ГАЧКОМ

  ВИШИВКА:

  ПРОГРАМИ ДЛЯ ВИШИВКИ

  ЦІКАВЕ У СВІТІ РУКОДІЛЛЯ

  ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

  ФОРУМ

  МОЇ РОБОТИ 2013

  ВИСТАВКА РОБІТ
  Наше опитування
  Якої інформації Ви бажаєте більше отримувати?
  Всього відповідей: 2670

  Простий хрестик

       Простий хрестик виконують двома діагональними стібками, що перехрещуються. Всі верхні стібни повинні лежати в одному напрямі. Прі правильному виконанні на вивороті повинні проходити рівні прямі смуги в одному напрямі - по вертикалі або по горизонталі. 

       Додержання цих правил досягається такими прийомами.

       Коли хрест іде по одній рівній лінії, горизонтально, то всі стібки виконуються спочатку в один бік, а потім вони перекриваются стібками в протилежний бік. 

       Коли хрест шиється по вертикалі, то, зробивши один стібок знизу вверх, потрібно на вивороті перейти прямо вверх і, проколовши голкою на ліцьовий бік, зробити косий стібок вних наліво. Зробивши на вивороті прямий стібок уверх, треба перейти до утворення третього хреста і т.д. 

      Найскладніша робота по діагоналі, бо в деяких випадках доводиться підводити другий діагональний стібок під виконаний перший для того, щоб усі верхні стібки на ліцьовому боці тканини лежали в одному напрямі.

         Болгарський, або подвійний хрест. Болгарським хрестом у нас вишивають лише декоративні речі, як-от: диванні подушки, килими, сумочки. 

         Болгарський хрест шиється так само, як і звичайний, але більшого розміру на парній кількості ниток


       Він складається з чотирьох стібків, що перехрещуються - двох по діагоналі і двох по основі. Роблять кожен хрестик окремо. Спочатку звичайний хрестик, потім після другого стібка голку вколюють на середину між двома верхніми проколами, роблять поздовжній стібок зверху вниз і так само поперечний зліва направо. 


  Форма входу

  Пошук

  Друзі сайту

  Copyright MyCorp © 2018